Nabízíme k prodeji byt 3+KK s balkónem o celkové výměře 75,98 m2, který se nachází v 6. NP novostavby bytového domu v ulici Jeronýmova u hokejové arény.

Podlaha bytu je pokryta v obytných místnostech plovoucí podlahou, v koupelně a předsíni je dlažba. Kuchyňská linka je vybavena elektrickým sporákem s troubou, digestoří, myčkou, ledničkou, výsuvným jídelním stolem a mikrovlnkou. Z obývacího pokoje spojeného s kuchyni je vstup na prostorný balkón s jedinečným výhledem. V ložnici jsou na míru vyhotoveny dvě šatní skříně a postel. Dětský pokoj/pracovna je oddělen v soukromí se vstupem z předsíně, může sloužit i jako pokoj pro hosty. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, zrcadly a polopříčkou odděleným wc.

Vytápění bytu je řešeno centrálně. K bytu náleží sklepní kóje ve 4. NP. Parkování je možné zdarma před nebo za domem. Jedná se o občansky kvalitně vybavenou lokalitu s dobrou dostupností do centra a s nájezdem na rychlostní silnice směr Praha, Jablonec, Žitava.

Výhodou je, že kupující neplatí 4% z nabytí nemovitých věcí, jelikož se jedná o byt v družstevním vlastnictví. Jelikož ke dnešnímu dni nebyl majitelem dodám průkaz o energetické náročnosti budovy, uvadíme energetickou třídu G-nehospodárná.

Cena: 2.500.000 Kč