V exluzivním zastoupení majitele v projektu Investiční byty Liberec, nabízíme k prodeji částečně zrekonstruovaný byt 2+1 o výměře 70 m2, který se nachází ve 2. NP bytového domu v liberecké čtvrti Horní Růžodol.

V současné době je v domě již založeno SVJ, po prodeji bytových jednotek dojde k návrhu na rekonstrukci fasády a vnitřních prostor. Dispozičně je bytová jednotka řešena jako 2+1, kdy se přes obývací pokoj dostaneme do ložnice a kuchyně.

Podlaha bytu je pokryta plovoucí podlahou, v koupelně je dlažba. Vytápění je řešeno pomocí vlastního plynového kotle. V koupelně je umístěna vana, umyvadlo a wc. K dispozici je za domem společná zahrada pro všechny majitele.

Výhodou jsou nízké měsíční náklady. Parkování je možné zdarma před domem. Z prozatimního nedodání energetického štítku majitelem, uvádíme energetickou náročnost G. Byt je v osobním vlastní a je možné ho financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám zdarma pomůže náš hypoteční specialista. Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti, Jana Kreibicha.

Cena: 1.890.000 Kč