Jan Kreibich

Nemovitosti jsou mou vášní, srdeční záležitostí a posedlostí.

Dobrý den, jmenuji se Jan Kreibich a jsem realitní makléř z Liberce. V realitách se pohybuji od roku 2013, kdy jsem nejdříve působil v místní realitní kanceláři po dobu 3 let a následně se ve svých 22 letech osamostatnil a založil si vlastní společnost Kreibich realitní společnost, s. r. o.. Za 5 let v realitách jsem uzavřel více jak 200 obchodů s nemovitostmi. Má práce stojí na pevných základech, kdy jsem začínal s pronájmy menších bytů na kraji města a postupně se propracoval k drahým nemovitostem v nejlukrativnějších lokalitách. V současné době funguji pouze na doporučení a dle výsledků patřím mezi 5% procent nejlepších makléřů u nás.

Mé pole působnosti je Liberecký kraj, okolí Mladé Boleslavy a Praha. Prodej nemovitosti jsem schopný realizovat po domluvě téměř kdekoliv. Se svým týmem spolupracujících lidí zvládám vše rychle a kvalitně.

Má práce se stala od začátku mým koníčkem, nevnímám dny, neřeším svátky, pracuji pořád. Baví mě komunikace s lidmi a poznávání Vašich příběhů. Vážím si každé spolupráce, ať už se jedná o pronájem, správu nebo prodej nemovitosti.

Zajímá Vás cena, za kterou jsem schopný prodat Vaší nemovitost?

Napište mi své číslo nebo email.

Nebo mě přímo kontaktujte