Co dělám a jak probíhá spolupráce?

Hledám kupce a nájemce do Vašich nemovitostí, starám se o investiční nemovitosti, plním Vaše přání a dosahuji nadstandardních výsledků.

PRODEJ | PRONÁJEM | SPRÁVA

1. Úvodní prohlídka nemovitosti a stanovení tržní ceny

Úvodní prohlídka

Nejprve mi představíte Vaší nemovitost a následně mě seznámíte s Vaší situací a přáním při prodeji. Pečlivě si zapíši všechny informace o nemovitosti, seznámím Vás s postupem prodeje a domluvíme si podmínky.

Stanovení ceny

Trh mám už předem zanalyzovaný, proto můžeme stanovit tržní cenu, kde zohledním výhody nemovitosti a prezentaci, která zvýší cenu.

2. Profesionální prezentace a marketing

Profesionální fotografie a homestaging

První dojem tvoří správná rozhodnutí – Vaší nemovitost budou hýčkat ti nejlepší v oboru. Profesionální fotograf a bytová designerka upraví a nafotí interiér nemovitosti tak, aby vzbudil výborný první dojem.

Video prohlídka

Produkce zajistí poutavou video prohlídku, která vzbudí v lidech emoce a připraví tak zájemce ke koupi.

Inzerce nemovitosti

Vaší nemovitost budu inzerovat na nejnavštěvovanějších realitních serverech, aby ji vidělo co nejvíce potencionálních zájemců.

Sociální sítě

Nemovitosti zveřejňujeme i na sociálních sítích Facebook a Instagram, kde používáme placené reklamy. Propagované příspěvky mají dosah až několik desítek tisíc uživatelů.

Google adwors a Sklik

Marketingový tým nastaví takzvané PPC reklamy, které cíleně “vyskakují” na uživatele internetu, kteří shánějí nemovitosti v cílené lokalitě. Marketingový tým musím opravdu vyzdvihnout, jsou opravdovou špičkou v oboru a starají se nejen o významné e-shopy, ale i politické strany.

Prodejní plachta

Po domluvě na Vaší nemovitost vyvěsím prodejní plachtu vytvořenou na míru, která osloví komunitu v okolí, a začne se o prodeji více mluvit.

3. Vedení prohlídek a výběr vhodného zájemce

Prověření zájemce

Spolupracující hypoteční specialista předem prověří bonitu zájemce, aby nedošlo k případným potížím při financování nemovitosti.

Nemovitost osobně představím

Provedu prověřené zájemce na osobní prohlídce nemovitosti, kde budu vždy hájit Vaše zájmy, představím výhody nemovitosti, ale nebudu maskovat vady. Obhajoba plné prodejní ceny je samozřejmostí.

4. Bezpečný převod nemovitosti

Právní servis

Můj dlouholetý spolupracující advokát za Vás převezme veškerou administrativní zátěž spojenou s převodem nemovitosti, úschovou finančních prostředků a vkladů na katastrální úřad.

Předání nemovitosti

Protokolárně předáme kupujícímu Vaší nemovitost, kdy zapíšeme stavy měřidel. Na základě plné moci za Vás přehlásím příslušná média (elektřina, plyn) a zajistíme přepis služeb u příslušného družstva.

Zajímá Vás cena, za kterou jsem schopný prodat Vaší nemovitost?

Napište mi své číslo nebo email.

Nebo mě přímo kontaktujte